Keramická ochrana laku

Keramická ochrana laku

 

Proč si zvolit jako ochranu laku právě “keramiku”?

Protože je špičkou mezi všemi typy ochranami laku. Chrání lak DLOUHODOBĚ (3 až 5 let) před UV zářením, chemickými hrozbami (jako je např. v zimě sůl apod.) a dokonce i před drobnými škrábanci. Její vlastnost dokonale odpuzovat vodu přináší spoustu výhod, co se týče údržby auta jak v létě, tak i v zimě.

Auto stačí mnohdy pouze opláchnout v bezkontaktní myčce obyčejnou vodou a nečistoty ulpěné na autě se jednoduše smyjí. Keramická ochrana laku především dodává autu dodatečný lesk a hloubku, vyzdvihuje barvu laku a především si takový vzhled auto po ošetření keramikou zanechá po celou dobu působení keramiky na laku.

 

Lak před nanesením keramiky se musí VŽDY vícekrokově strojně vyleštit, aby se dosáhlo nejlepšího možného výsledku, jelikož keramika na autě udělá další tvrdou vrstvu silnou několik mikronů.

Keramickou ochranu laku naleznete u nás v balíčku “Ceramic”.

 

Syntetický vosk 

Je to krátkodobá alternativní ochrana laku, která se musí každoročně obnovovat. Váš vůz ochrání před solí a dalšími vnějšími činiteli dokonale. Proto doporučujeme si auto nechat navoskovat před zimou a po zimě, aby vzhled vašeho auta netrpěl případnou rzí nebo dalšími kosmetickými vadami.

 

Keramický vosk

Mezistupeň mezi keramikou a klasickým voskem, to je keramický vosk. Obsahuje příměs SiO2. Tento vosk kombinuje vlastnosti keramiky a obyčejného vosku. Má dvakrát delší výdrž než obyčejný vosk (8–12 měsíců) a stejné hydrofobní vlastnosti jako keramika.

Před aplikací keramického vosku doporučujeme auto nechat strojně vyleštit. Auto po aplikaci tohoto vosku dostane vzhled podobající se klasické keramice.

Kontaktujte mě

Kontaktujte mě pro bližší informce o mých službách. Nebojte se mi zavolat. Poradíme vám, co pro váš vůz bude nejlepší volba.