Filip Špánek

Filip Špánek

Jsem student Jihočeské University v Českých Budějovicích, kde studuji na Ekonomické Fakultě obor Ekonomika a Management. Již několik let jsem snil o tom, mít detailingové studio a nabízet své služby široké veřejnosti, Vám.

Vše to začalo koupí mého prvního auta. Chtěl jsem ho mít stále čisté a v lesku. Začal jsem proto věnovat tomu, jak o své auto nejlépe pečovat, tak aby bylo stále hezké. Po čase jsem začal nabízet své služby známým a kamarádům. Poté jsem absolvoval školení v oblasti strojního leštění laku a aplikace nanotechnologií na lak, jako jsou keramické ochrany laku apod.

V průběhu mé kariéry jsem pracoval na autech jako je např. Bentley Continental GT, Porsche 911 Carrera, Dodge Challenger, Maserati Spyder GT a dalších luxusních vozidlech.

Dávám si záležet na každičkém detailu, jak na exteriéru, tak v interiéru. O spokojenosti mých klientů se dozvíte více v recenzích.

Proč Já?

workspace_premium PROFESIONALITA
handshake OSOBNÍ PŘÍSTUP
verified Certifikovaný detailer

Kontaktujte mě

Kontaktujte mě pro bližší informce o mých službách. Nebojte se mi zavolat. Poradíme vám, co pro váš vůz bude nejlepší volba.